Techne.com.pl

Świadczone przez nas usługi koncentrują się wokół biznesowego wykorzystania platformy TechneSystem - naszego autorskiego rozwiązania o czym szerzej można poczytać w naszej ofercie.

Ponadto proponujemy usługi z zakresu:

  • analizy biznesowej;
  • budowy oprogramowania;
  • opracowywania szkoleń i kursów e-learningowych na zlecenie;
  • opracowywania polityk informacyjnych;
  • organizacji zabezpieczeń danych osobowych.

 
Z szerszym opisem naszych usług można zapoznać się tutaj.

...w Twojej firmie zjawia się kontrola z Urzędu Ochrony Danych Osobowych i kieruje się wprost do jednego z pracowników.

Co się wówczas dzieje?

Ów pracownik spokojnie wyjaśnia swoją rolę w przetwarzaniu danych osobowych, czym się zajmuje i jak, a następnie kieruje osoby kontrolujące do osób, które zajmują się tymi sprawami.

Te osoby mają uporządkowane dane osobowe - aktualne cele z właściwymi podstawami prawnymi, rejestry i ewidencje, pracownicy są upoważnieni. Wszystkie wersje dokumentów są zgromadzone w dostępnym on-line systemie informatycznym, a jeśli to właściwe, opublikowane na stronach WWW. Pracownicy są przeszkoleni. Sprzeciwy i żądania są na bieżąco obsługiwane. Na wszystko są dowody.

Na 100% możemy odpowiedzieć, że dotąd tak było.

Od 2004 roku stosowane przez nas metody okazywały się skuteczne i zabezpieczenia platformy nie zostały złamane. Bezpieczeństwo systemów informatycznych nie jest jednak stanem permanentnym - jest to proces ciągły. Stosowany przez Techne model dzierżawy platformy to stała opieka administratorów doskonale znających całe rozwiązanie - dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne.

Zaimplemetowane rozwiązania obejmują bezpieczeństwo systemu, aplikacji, sesji użytkownika,  danych oraz danych osobowych, jak również bezpieczeństwo fizyczne.

zobacz więcej