Techne sp. o.o.
Produkty

Sondy intranetowe

 

Sondy intranetowe to proste narzędzie pomocnicze platformy TechneSystem do pozyskiwania informacji od użytkowników - pytanie wraz z zestawem możliwych do zaznaczenia odpowiedzi.

 

Należy podkreślić że z sondy nie można skorzystać w Internecie czyli pozyskiwać informacji od osób nie posiadających konta na platformie. Do tego celu można wykorzystać moduł ankiet TechneSystem.

Sondy mogą być zamieszczane w artykułach dydaktycznych, artykułach bazy wiedzy, aktualnościach, na forach dyskusyjnych a nawet w wiadomości komunikatora. Autor sondy może określić dostępność wyniku dla głosujących. Wynik może być dostępny po zagłosowaniu, po dacie ważności lub niedostępny dla głosujących.

 

W odróżnieniu od ankiet, gdzie grupę docelową określamy podczas udostępnienia,  w sondach o grupie docelowej odbiorców decyduje miejsce zamieszczenia sondy. Sonda nie może być wykorzystywana wielokrotnie a jej wyniki nie mogą być podzielone ze względu na grupę odbiorców. Sondy nie są anonimowe - autor sondy ma możliwość sprawdzenia wyborów użytkowników.