Techne sp. o.o.
Oferta

Zarządzanie wiedzą i monitorowanie spraw wewnątrz organizacji

Jeśli Państwa Instytucja tonie w przepisach i wewnętrznych regulacjach, oddział VI właśnie rozwiązał zagadnienie, za które koledzy z oddziału III odebrali nagrodę 2 lata temu, być może warto poświęcić trochę uwagi przekształceniu informacji jakie posiadają poszczególni pracownicy w wiedzę jaką dysponuje cała firma.

Jeśli oddział transportu po raz kolejny domaga się przefaksowania zlecenia, a jak na złość prezes ma je ze sobą, być może warto poszukać innych rozwiązań w zakresie obsługi spraw wewnętrznych.

Rozwiązania organizacyjne i informatyczne pozwalają precyzyjnie zarządzać informacją.

Platforma TechneSystem posiada narzędzia pozwalające zapanować nad sprawami z zewnątrz jak i wewnątrz organizacji (System obiegu spraw). Pojawienie się sprawy w systemie, kolejne etapy jej realizacji, przekazanie różnym osobom i działom jest rejestrowane, dodatkowo można rozliczać czas przeznaczony na jej realizację. [więcej w opisie produktu]

Czy rozwiązania jakim dysponujemy można zastosować u Państwa o tym możemy przekonać się wspólnie. Wspólnie możemy przygotować coś zupełnie nowego - odpowiadającego Państwa potrzebom.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.