Techne sp. o.o.
Oferta

Firmowy system informacyjny

Informacja o nowych produktach czy usługach? Blogi firmowych ekspertów? Kompletna historia kontaktów z klientem, materiały dokumentujące spotkania?  To wszystko ciężka praca całego zespołu, której żaden system informatyczny nie zastąpi. Z czasem jednak ilość informacji rośnie i poruszanie się w jej gąszczu zaczyna być prawdziwym wyzwaniem. Oczywiście pomocą może służyć system informatyczny wraz ze swoimi mechanizmami wyszukiwania, ale jeśli wcześniej nie wypracujemy swojego własnego systemu informacyjnego wraz z kategoryzacją zdarzeń nadal będziemy zdani na przypadek.

System informacyjny to zarówno organizacja informacji, jej struktura jak i określenie jednostek za utrzymanie informacji odpowiedzialnych. To także prawa dostępu. Czy mają Państwo politykę informacyjną?

Techne może pomóc zarówno w opracowaniu koncepcji systemu informacyjnego, przygotowując wraz z Państwem politykę informacyjną,  jak i w jej wdrożeniu z wykorzystaniem rozwiązań oferowanych przez platformę TechneSystem.

 

Klasyfikacja informacji jest opcjonalna i odbywa się poprzez "ometkowanie" elementu zawierajacego informację. Elementami metkowanymi są wiadomości poczty wewnętrznej, artykuły bazy wiedzy, artykuły CMS, sprawy, wpisy na blogach oraz na forum. System korzysta z naturalnych "metek" jakimi są projekty, klienci oraz z poszerzonych klasyfikacji wykorzystywanych na potrzeby obsługi spraw.. [więcej w opisie produktu]

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.