Techne sp. o.o.
Oferta

Ewaluacja dydaktyków i zajęć

Ocena jakości nauczania jest sprawą istotną dla każdej szkoły i instytucji szkoleniowej. Nie bez znaczenia jest sposób jej przeprowadzenia. Jeśli macie Państwo dosyć ankiet kserowanych przed ostatnimi zajęciami i chcielibyście poznać wyniki po wypełnieniu przez ostatniego respondenta a nie po ich pracowitym ręcznym liczeniu - czas skorzystać z możliwości jakie niesie ze sobą rozwiązanie internetowe.

Techne posiada takie rozwiązanie. W naszej praktyce wspomagamy system ewaluacji dla ponad 10 tysięcy zajęć rocznie i kilku tysięcy dydaktyków. Podstawą rozwiązania jest moduł umożliwiający przygotowanie rozbudowanych ankiet oraz rozwiązanie do zbierania, analizy i prezentacji wyników. Osoby wypełniające ankietę nie muszą mieć konta na platformie. Ankieta (a właściwie link do niej) może być wysłana pocztą elektroniczna.

 

Możliwa jest jednak całkowita anonimizacja ankiety gwarantująca, że uzupełnionych danych nie będzie można w żaden sposób powiązać z osobą, która wypełniała ankietę. [więcej w opisie produktu]

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.