Techne sp. o.o.
Oferta

Wsparcie w realizacji wymogów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)

Czy znacie już Państwo Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych? Dla niezorientowanych - pod ta nazwą (i tak w tym miejscu skróconą) kryje się tzw. RODO. A mało jest osób, które z tym terminem się nie zetknęły. Techne może pomóc zorganizować system ochrony danych, przygotować  wymaganą dokumentację, przeszkolić pracowników a nawet wraz z partnerami realizować obowiązki IOD dla Państwa organizacji.

Każdy z naszych Klientów otrzymuje panel administratora danych osobowych, narzędzie wspomagające IOD w wypełnianiu jego obowiązków. Panel ADO jest na tyle rozbudowanym rozwiązaniem, że oferowany jest jako odrębna konfiguracja TechneSystem - ABI toolbox (nazwa celowo nawiązuje do poprzedniej nomenklatury) - dedykowana podmiotom świadczącym usługi IOD w formie outsourcingu.

 

Panel ADO TechneSystem pozwala ewidencjonować jednocześnie wielu administratorów danych, choć najczęściej jest nim tylko właściciel platformy oraz podmioty, którym powierzył przetwarzanie swoich danych oraz tych, których dane przetwarza...[więcej w opisie produktu]

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.