Techne sp. o.o.
Usługi

Opracowywanie szkoleń i kursów na zlecenie

Stworzenie kursu e-learningowego wymaga poświęcenia na to czasu, umiejętności technicznych, wiedzy merytorycznej i metodycznej. Dlatego coraz więcej pojawia się ofert gotowych kursów, możliwych do wykorzystania przez różnych odbiorców. Gotowe kursy mają swoje zalety - są dostępne szybko, zawierają zagadnienia ujęte tak szeroko, że łatwo wybrać zakres przydatny konkretnemu odbiorcy.

To ostatnie zresztą może być wadą, kiedy zakres szkolenia, z konieczności uniwersalny, nie w całości jest przydatny dla odbiorcy. Kolejną wadą jest duży koszt poprawek w zmieniającej się rzeczywistości.

Dlatego oferujemy pomoc w przygotowaniu kursów - mogą Państwo nam to zlecić.

Kursy na miarę

Kursy przygotowane specjalnie dla Państwa będą wykonane przez zespół kompetentnych technicznie osób oraz metodyków zdalnego nauczania. Wystarczy dostarczyć nam zawartość merytoryczną i wspólnie ustalimy zarówno zakres materiału, używane formy i metody, sposób komunikacji, jak i dokumenty, jakie zaliczony kurs ma wygenerować (np. certyfikat ukończenia, upoważnienie do przetwarzania danych osobowych itp.). Kurs przygotowany na platformie TechneSystem łatwo jest modyfikować i udostępniać ponownie. Możemy przygotować taki kurs i przekazać go w Państwa ręce celem dalszej kontroli, uzupełniania i modyfikacji. Korzyści są takie, że zmiany i dostosowania nie będą generowały dodatkowych kosztów. Możemy również wykonywać wszystkie zmiany redakcyjne na życzenie.


Pozyskanie zawartości szkoleniowej - kupienie, zrobienie, zlecenie wykonania są postrzegane jako jedna z barier wdrożenie e-learningu w instytucji. Może być jednym z czynników, które spowodują odłożenie decyzji o stosowaniu nauczania zdalnego.

Szybko i łatwo rozpoczniecie Państwo prowadzenie szkoleń przez e-learning, jeśli skorzystacie z naszych doświadczeń i umiejętności.