Techne sp. o.o.
Produkty

Platforma edukacyjna Techne

 

Platforma edukacyjna Techne to narzędzie dla szkoły XXI wieku. Elastyczność rozwiązania, jego skalowalność, pozwalają na zastosowanie systemu w każdej instytucji edukacyjnej - od gimnazjum po uniwersytet. e-Learning, chociaż kluczowy dla instytucji edukacyjnych, jest tylko jedną z licznych funkcjonalności zebranych w spójnym środowisku. Właśnie synergia funkcjonalności platformy stanowi o jej sile. To prawda, uważamy, że nasz e-learning jest dobry, ale w połączeniu z pozostałymi składnikami rozwiązania staje się bezkonkurencyjny.

"e-Szkoła" - tak też można nazwać naszą propozycję - to jedno logowanie do wszystkich pozostałych usług sieciowych oferowanych przez szkołę (e-mail, katalog biblioteczny, naukowe bazy danych, stacje robocze w pracowniach komputerowych). Platforma pozwala redagować strony WWW "szkoły" (CMS), jak również strony indywidualnych użytkowników platformy (mechanizm stron indywidualnych). Jest tu możliwość kontaktu między użytkownikami, mająca wszelkie znamiona systemu pracy grupowej, z systemem kontroli spraw i zadań włącznie. O ile istnieje taka potrzeba użytkownikami mogą być rodzice, kontrolujący postępy swojego dziecka, przy okazji stają się także rzeczywistymi członkami szkolnej e-społeczności. Platforma daje również świetną możliwość zachowania kontaktu z absolwentami. Dla firm prowadzących szkolenia cenną funkcjonalnością może okazać się  moduł zarządzania kontaktami z klientami (CRM).

Platforma daje możliwość zróżnicowania procesu nauczania w zależności od zaplanowanej roli nauczyciela. Pozwala przygotować i zrealizować kurs oparty wyłącznie na samodzielnej pracy ucznia, jak również kurs z wiodącą rolą nauczyciela pracującego z uczniem. Kurs może być ograniczony do jednych zajęć i jednej grupy, a może być odzwierciedleniem programu studiów z tysiącami przedmiotów i tysiącami studentów.
W zależności od potrzeb platformę można wykorzystać jako repozytorium materiałów dydaktycznych gromadzonych przez nauczyciela dla uczniów, jako system sterujący procesem dydaktycznym albo jako system kontroli wiedzy. Wszystko zależy od potrzeb instytucji szkoleniowej oraz koncepcji nauczyciela.

W oferowanym w ramach platformy edukacyjnej pakiecie nie może zabraknąć panelu ADO, który umożliwia zarządzanie organizacją systemu bezpieczeństwa danych osobowych oraz interakcję z osobami szkolonymi zgodnie z RODO.

Elastyczność i kompleksowość platformy edukacyjnej, w połączeniu z wygodą, jaką daje pełna obsługa administracyjna przez Techne sprawiają, że jest to interesująca oferta dla wszystkich instytucji edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą prezentacją oraz na platformę demonstracyjną, gdzie można zapoznać się z najprostszą postacią kursu - kursu otwartego bez nauczyciela.