Techne sp. o.o.
Oferta

Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ryzykiem stanowi jedno z podstawowych narzędzi w zarządzaniu organizacją. "Czy ktoś o tym pomyślał?" to pytanie jakiego prowadząc projekt czy organizację nie chcielibyśmy usłyszeć. Właśnie dlatego powinniśmy je sobie sami zadawać. "Co się stanie jeśli...". I to nie tylko wtedy gdy stanie się coś złego. Co stanie się jeśli stanie się coś dobrego. Czy będziemy przygotowani na sukces?

Zarządzanie ryzykiem na Platformie TechneSystem to przedsięwzięcie wieloetapowe, ale w odróżnieniu od innych systemów wciąga całą organizację. Ryzyka i sposoby ich mitygacji stają się celami dla właścicieli ryzyk. Każde pojedyncze ryzyko traktowane jest jako osobna sprawa. Historia sprawy pozwala w jednym miejscu sprawdzić co dzieje się z ryzykiem.

 

Moduł do zarządzania ryzyk pozwala na centralne zarządzenie ryzykiem w rozproszonym środowisku dużej organizacji. Działania i decyzje są klarowne i dokumentowane. Statystyki pozwalają na obserwację zmian. Ryzyka są dobrze opisane i mają swoich właścicieli, dzięki temu aktywa są lepiej chronione. [więcej w opisie produktu]

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.