Techne sp. o.o.
Kontakt

O nas

Techne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje od 17.08.2017. Jest to nowa forma prawna, dla działalności prowadzonej od 15 lipca 2000 roku pod firmą "Techne" S.C. Zajmujemy się zastosowaniami informatyki w biznesie i edukacji.

 

Od 2003 roku konsekwentnie rozwijamy TechneSystem, który jest naszą wizją platformy internetowej dla organizacji. Pierwsze wdrożenie naszej platformy miało miejsce w listopadzie 2004 roku. Produkt jest stale rozwijany i obecnie obejmuje swoim zakresem nieomalże komplet narzędzi niezbędnych do zarządzania informacją w organizacji, w szczególności wspierają organizację kontroli zarządczej i organizację ochrony danych osobowych.

Od powstania firmy udało nam się pokierować wykonaniem kilkunastu złożonych projektów informatycznych oraz zbudować zespół kompetentnych współpracowników.  Współudział w ich wykonaniu dał nam m.in. doświadczenie w technologii bazodanowej Oracle, którą często wykorzystujemy do budowy rozwiązań wymiany danych pomiędzy systemami ERP a TechneSystem.