Techne sp. o.o.
Produkty

Sklep internetowy

Sklep jest integralną częścią platformy TechneSystem.  Wykorzystuje rejestr klientów prowadzony w CRM.

Konfiguracja sklepu

Konfiguracja sprzedaży możliwa jest dzięki słownikom: sposób i koszt dostawy w zależności od wagi produktu, waluty, jednostki miary i inne. Słowniki są uzupełniane przez administratora sklepu.

Konfigurowane są również statusy zamówienia oraz treści wiadomości wysyłanych do kupującego.

Produkty i usługi

Produkty i usługi kataloguje się umieszczając je w przygotowanej strukturze i oznaczając znacznikami, ułatwiającymi prezentację i wyszukiwanie.

Produkty i usługi sprzedawane w sklepie opisuje się w dowolny sposób, przyjęty przez użytkownika, z zamieszczeniem grafiki, tabel wykresów, nawet galerii zdjęć.

Sprzedaż kursów

Sprzedaż kursów otwartych (odbywających się bez udziału nauczyciela) odbywa się bezobsługowo. Po sfinalizowaniu transakcji kupujący otrzymuje dostęp do kursu (jeśli zakup dotyczył jednej osoby) lub wygenerowane kody dostępu (jeśli zostało zakupione więcej, niż jeden dostęp do kursu).

Kody dostępu ważne są do określonej daty lub przez określony czas od daty aktywacji.

Zakup i realizacja zamówienia

Przeglądanie sklepu i sporządzenie zamówienie możliwe jest przed zalogowaniem. Sfinalizowanie transakcji odbywa się po zalogowaniu przez kupującego lub założeniu konta. W trakcie procesu realizacji sprzedaży zmienia się status zamówienia (nowe - przyjęte itp). Niektóre ze zmian statusu powodują automatyczne wysłanie powiadomienia do kupującego.

Płatności

Realizacja płatności przelewem odbywa się automatycznie wprost ze sklepu za pośrednictwem serwisu Platności. Sklep dostaje powiadomienie o zrealizowanej wpłacie, dzięki czemu możliwe jest realizowanie zamówienia bez zwłoki.